Історія


Млинці, вже давно зайняли гідне місце в будинку кожної господині. Але звідки до нас прийшла ця страва ? Перші згадування про млинці ми знаходимо в істориків і датується датою 1000-1006, тисячу років тому. У той час, російський народ поклонявся поганським богам і млинці мали значення жертвоприношень. Його форма була круглою, нагадуючи сонце, якому поклонялися в той час.
Історія виникнення, дуже проста та цікава. У той час вже готували вівсяний кисіль, який був одним з головних блюд того часу. Одного разу, втомлений і голодний прийшов чоловік до себе додому. Після робочого дня вирішив підігріти собі кисіль, та й задивився кудись - то вдалину, гуща присмажилася, підрум'янилася і з'явилося нове блюдо - млинці. Новий рецепт дуже швидко отримав популярність і його постійно вдосконалювали. На? уси пекли млинці з різною борошна і це було одне з основних страв. Борошно використовували вівсяну, пшеничну, гречану іноді змішували різні сорти борошна. Начинка також вибиралася різноманітна, вона може бути солодка або солена. Тісто завжди готували опарним способом, використовувати соду вже почали в сучасний час.
Приготування млинців не займає багато часу, не потребує багато продуктів, а натомість отримуємо смачні і такі різні млинці. Щоб приготувати правильно млинці необхідно знати деякі секрети цієї страви. Для приготування у вас повинно бути в запасі три години, адже потрібно дати час зійти опарі.
Борошно має бути просіяна, тоді тісто буде пишним, не надто довго збивайте тісто. Сіль, цукор бажано розчинити в рідині (молоці), потім процідити, щоб уникнути попадання не розчинних частинок, які можуть зіпсувати структуру млинців. Яйця повинні бути свіжими. Білки збиваються в густу піну, а потім дають тесту піднятися і випікають млинці. ? Румяние боки виходять при додаванні цукру в тісто. Сковороду краще брати чавунну, вона повинна бути з товстим дном і чиста, щоб вони не пригорали.
Тісто виливають на гарячу сковороду тонким струменем.
Старовинний рецепт млинців. Необхідно борошно, молоко, яйце, цукор, дріжджі, олія.
Для початку готуємо опару, для цього розчиняємо в теплому молоці цукор, сіль, дріжджі і додаємо просіяне борошно, тісто має бути густим і ставимо в тепле місце. Коли тісто підійде розбавляємо його гарячим молоком, додаємо рослинне масло перемішуємо і випікаємо. Млинці складаємо стопкою і подаємо їх ще гарячими, начинку можна поставити окремо або начинити і подавати зі сметаною чи олією.